Meist

Meie firma nimi on NAP KONSULT OÜ. Meie ettevõte koosneb puidu tootmisest, jaoks aia ja vaba aega; ja logistika ja transpordi peamiselt Skandinaavia turule. Peakontor ja logistika osakond asub Tallinnas, samas kui teised toimingud asuvad Haapsalu lähedal, umbes 100 km kaugusel Tallinnast.

Äri omanik, kes on tulnud Rootsist,  arenenud ettevõte alates Eesti taasiseseisvumisest.

Nende aastate jooksul oleme kogenud nii positiivseid kui ka negatiivseid muutusi, mida me kasutasime meie edasise arengu. Toimingud viiakse läbi meie enda tehastes ja on aastate jooksul laiendatud nii nagu vaja.

Meie suurim eksporditurud on Skandinaavia riigid, eelkõige Rootsi, aga ka teistes Euroopa riikides, nagu Saksamaa, Holland ja Suurbritannia.

Meie eesmärk on tõhus, usaldusväärne ja keskkonnasõbralik tootearendus ja tootmine ning pakendamine ja levitamine tooteid meie klientidele. Püüame olla äriühingu tänapäevased ja tõhusad vahendid, tootmise, kogenud ja pädevad töötajad, kes toodab tõhusalt kõrge kvaliteediga tooteid ja teenuseid.Kasutatud pakkematerjalid on polüetüleen ja paber, mida võib põletada ilma kahjuliku mõju keskkonnale.

Kõik otsused on tehtud arvestades keskkonna huvides.

Nagu kõik soovime elada rohelises ja tervislikus planeedis.